Positioner per positionsinnehavare

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Sandbar Asset Management LLP

Aktuella positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-301,24
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-06-300,61
Skanska ABSE00001132502022-06-300,53
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-06-300,82
Husqvarna ABSE00016622302022-06-290,7
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-06-140,87

Historiska positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
Husqvarna ABSE00016622302022-06-280,69
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-06-27<0,5
Skanska ABSE00001132502022-06-27<0,5
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-06-230,77
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-221,11
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-06-220,82
Husqvarna ABSE00016622302022-06-210,71
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-06-210,97
Skanska ABSE00001132502022-06-200,5
Husqvarna ABSE00016622302022-06-200,65
Husqvarna ABSE00016622302022-06-170,54
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-06-171,08
Skanska ABSE00001132502022-06-17<0,5
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-161,09
Husqvarna ABSE00016622302022-06-160,67
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-151,14
Husqvarna ABSE00016622302022-06-140,72
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-06-131,24
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-101,2
Skanska ABSE00001132502022-06-100,6
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-091,14
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-06-091,14
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-081,09
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-06-081,05
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-06-080,67
Skanska ABSE00001132502022-06-070,57
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-06-070,76
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-071,1
Husqvarna ABSE00016622302022-06-070,63
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-06-031,33
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-06-030,59
Husqvarna ABSE00016622302022-06-030,59
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-011,08
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-06-010,6
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-05-311,18
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972022-05-31<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-310,58
Skanska ABSE00001132502022-05-310,5
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-311,11
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972022-05-300,59
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-301,08
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-300,56
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-270,64
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-270,64
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972022-05-270,75
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-250,71
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-241,15
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-05-241,24
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-230,62
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-05-230,52
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-171,06
Husqvarna ABSE00016622302022-05-160,5
Husqvarna ABSE00016622302022-05-13<0,5
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-131,11
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-05-131,06
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-130,57
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-05-121,1
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-121,07
Skanska ABSE00001132502022-05-12<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-120,63
Husqvarna ABSE00016622302022-05-120,51
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-05-111,28
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-110,78
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-05-10<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-100,8
Husqvarna ABSE00016622302022-05-100,67
Skanska ABSE00001132502022-05-090,5
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-091,15
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-05-091,38
Husqvarna ABSE00016622302022-05-060,83
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-05-060,51
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-05-051,4
Husqvarna ABSE00016622302022-05-040,73
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-030,97
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-020,88
Husqvarna ABSE00016622302022-04-290,67
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-291,21
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-04-29<0,5
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-04-280,61
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-04-270,55
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-271,18
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-04-261,38
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-04-260,71
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-260,71
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-250,65
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-04-251,41
Husqvarna ABSE00016622302022-04-250,8
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-251
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-04-221,32
Husqvarna ABSE00016622302022-04-210,73
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972022-04-210,81
Husqvarna ABSE00016622302022-04-200,63
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-121,19
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-04-110,65
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-04-111,07
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-111,27
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-070,94
Husqvarna ABSE00016622302022-04-070,79
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-04-071,1
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-061,06
Husqvarna ABSE00016622302022-04-060,9
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-051,35
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-011,23
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-311,12
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-311,3
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-301,22
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-291,18
Husqvarna ABSE00016622302022-03-290,85
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-291,02
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972022-03-280,74
Husqvarna ABSE00016622302022-03-250,9
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-251,27
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-241,12
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-241,18
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-03-230,91
Dometic Group AB (publ)SE00076916132022-03-230,52
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-03-220,89
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972022-03-210,65
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-03-180,71
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-181,31
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-171,03
Husqvarna ABSE00016622302022-03-170,81
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-03-170,65
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-150,98
Husqvarna ABSE00016622302022-03-140,79
Husqvarna ABSE00016622302022-03-110,8
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-03-08<0,5
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-081,29
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-071,3
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-041
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-041,27
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-020,92
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-03-011,13
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-03-010,52
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-02-281,07
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-02-250,7
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-02-240,67
Husqvarna ABSE00016622302022-02-240,72
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-02-220,53
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972022-02-210,52
Husqvarna ABSE00016622302022-02-100,62
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-02-03<0,5
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-02-030,9
Husqvarna ABSE00016622302022-02-030,5
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-02-020,89
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-01-310,94
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-01-310,57
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-01-280,69
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-01-280,84
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-01-260,78
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-01-260,89
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-01-240,93
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-01-190,81
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-01-140,82
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-01-130,75
AUTOLIV, INC.SE00003823352022-01-120,96
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-12-230,85
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-12-170,81
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-12-170,9
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-12-160,79
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-12-130,81
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-12-021,03
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-12-020,88
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-12-010,78
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-11-300,8
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-11-291,16
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-11-261,22
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-11-171,05
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-11-160,93
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-11-151,04
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-11-031,18
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-11-011,25
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-10-290,76
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-10-291,31
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-10-281,19
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-10-260,66
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-10-251,24
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-10-221,39
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-10-220,53
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-10-071,23
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-10-061,33
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-10-051,29
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-10-011,3
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-09-291,25
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-09-281,31
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-09-210,61
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-09-171,21
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-09-161,19
Husqvarna ABSE00016622302021-09-14<0,5
Husqvarna ABSE00016622302021-09-100,51
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-09-090,96
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-09-081
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-08-310,92
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-08-250,53
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-08-240,85
Aktiebolaget SKFSE00001082272021-08-190,5
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-08-190,94
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-08-130,87
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-08-120,93
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-08-090,8
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-08-060,79
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-08-050,8
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-08-040,7
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-07-230,62
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-07-220,7
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-07-160,63
AUTOLIV, INC.SE00003823352021-07-150,53
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-07-12<0,5
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-06-300,5
Getinge ABSE00002026242021-03-11<0,5
Getinge ABSE00002026242021-02-260,5
Getinge ABSE00002026242021-02-17<0,5
Getinge ABSE00002026242021-02-120,55
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-02-12<0,5
Getinge ABSE00002026242021-02-090,69
Getinge ABSE00002026242021-02-010,79
Getinge ABSE00002026242021-01-290,83
Getinge ABSE00002026242021-01-281,03
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-01-280,55
Getinge ABSE00002026242021-01-271,28
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-01-270,68
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-01-210,83
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-12-290,92
Getinge ABSE00002026242020-12-221,3
Getinge ABSE00002026242020-12-211,28
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-12-180,8
Getinge ABSE00002026242020-12-171,31
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-11-260,71
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-11-240,63
Getinge ABSE00002026242020-11-231,21
Getinge ABSE00002026242020-11-181,19
Getinge ABSE00002026242020-11-161,22
Getinge ABSE00002026242020-11-091,17
Getinge ABSE00002026242020-10-280,98
Getinge ABSE00002026242020-10-271,06
Getinge ABSE00002026242020-10-261,11
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-10-230,58
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-10-210,78
Getinge ABSE00002026242020-10-201,03
Getinge ABSE00002026242020-10-160,92
Getinge ABSE00002026242020-10-140,78
Getinge ABSE00002026242020-10-120,97
Getinge ABSE00002026242020-10-081,01
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-10-070,8
Getinge ABSE00002026242020-10-020,93
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-10-010,71
Getinge ABSE00002026242020-09-301,08
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-09-290,55
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-09-250,62
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972020-09-240,59
Getinge ABSE00002026242020-09-041,12
Getinge ABSE00002026242020-09-041,12
Getinge ABSE00002026242020-09-031
Getinge ABSE00002026242020-08-310,96
Getinge ABSE00002026242020-08-270,84
Getinge ABSE00002026242020-08-110,71
Getinge ABSE00002026242020-07-270,68
Getinge ABSE00002026242020-07-230,74
Getinge ABSE00002026242020-07-220,8
Getinge ABSE00002026242020-07-210,72
Getinge ABSE00002026242020-07-200,64
Getinge ABSE00002026242020-07-160,88
Getinge ABSE00002026242020-07-150,97
Getinge ABSE00002026242020-07-101
Getinge ABSE00002026242020-06-250,91
Getinge ABSE00002026242020-05-280,8
Getinge ABSE00002026242020-05-270,75
Getinge ABSE00002026242020-05-180,62
Getinge ABSE00002026242020-05-150,56
Laddar sidan