Positioner per positionsinnehavare

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

BlackRock Investment Management (UK) Limited

Aktuella positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-191,12
Sinch AB (publ)SE00161018442022-05-121,09
Elekta AB (publ)SE00001636282022-05-060,55
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-05-040,5
Intrum ABSE00009364782022-05-040,5

Historiska positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-031,22
Sinch AB (publ)SE00161018442022-04-290,9
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-291,17
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-251,43
Securitas ABSE00001635942022-04-05<0,5
Securitas ABSE00001635942022-04-040,58
Sinch AB (publ)SE00161018442022-03-310,71
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-291,33
Sinch AB (publ)SE00161018442022-03-250,67
Sinch AB (publ)SE00161018442022-03-240,52
Securitas ABSE00001635942022-02-080,61
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-01-191,25
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-12-151,31
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-12-131,24
Securitas ABSE00001635942021-12-070,53
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-11-181,19
Stillfront Group AB (publ)SE00153461352021-11-11<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-09-281,23
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-08-311,3
Stillfront Group AB (publ)SE00153461352021-08-160,84
Stillfront Group AB (publ)SE00153461352021-08-130,78
Stillfront Group AB (publ)SE00153461352021-07-280,6
Stillfront Group AB (publ)SE00153461352021-07-210,52
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-06-161,2
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-03-301,15
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-03-241,28
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-03-171,35
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-03-121,49
Elekta AB (publ)SE00001636282021-02-25<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-02-151,58
Elekta AB (publ)SE00001636282021-01-290,57
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-01-121,62
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-12-231,51
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-12-041,41
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-11-091,38
Elekta AB (publ)SE00001636282020-10-290,63
Elekta AB (publ)SE00001636282020-09-080,58
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-07-151,2
Elekta AB (publ)SE00001636282020-07-100,63
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-07-071,15
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-07-061,05
Securitas ABSE00001635942020-07-03<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-07-020,94
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-07-010,84
Securitas ABSE00001635942020-06-300,57
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-06-260,67
Securitas ABSE00001635942020-06-250,66
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-06-250,53
Securitas ABSE00001635942020-06-240,72
Elekta AB (publ)SE00001636282020-04-070,5
Securitas ABSE00001635942020-03-160,87
Securitas ABSE00001635942020-03-060,63
Securitas ABSE00001635942020-03-030,7
Trelleborg ABSE00001148372020-02-13<0,5
Trelleborg ABSE00001148372020-02-030,52
Laddar sidan