Positioner per positionsinnehavare

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

BlackRock Institutional Trust Company National Association

Aktuella positioner

Innehåller inga poster

Historiska positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
Oncopeptides ABSE00094145762021-11-18<0,5
Oncopeptides ABSE00094145762021-11-160,62
Oncopeptides ABSE00094145762021-11-110,52
Thule Group ABSE00064223902021-08-13<0,5
Clas Ohlson AktiebolagSE00005849482021-07-30<0,5
Securitas ABSE00001635942021-07-27<0,5
Thule Group ABSE00064223902021-07-260,54
Securitas ABSE00001635942021-07-160,58
Clas Ohlson AktiebolagSE00005849482021-07-130,5
Securitas ABSE00001635942021-07-080,61
Securitas ABSE00001635942021-07-060,52
Securitas ABSE00001635942020-08-03<0,5
Securitas ABSE00001635942020-07-300,51
Boliden ABSE00124556732020-03-17<0,5
Boliden ABSE00124556732020-03-130,54
SAAB AktiebolagSE00001123852020-03-05<0,5
SAS ABSE00033668712020-03-02<0,5
SAS ABSE00033668712020-02-280,51
SAS ABSE00033668712020-02-260,6
SAS ABSE00033668712020-02-070,59
SAAB AktiebolagSE00001123852020-01-160,5
SAS ABSE00033668712020-01-160,64
SAS ABSE00033668712020-01-100,55
JM ABSE00008069942020-01-03<0,5
JM ABSE00008069942019-12-050,62
Laddar sidan