Positioner per positionsinnehavare

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Point72 Europe (London) LLP

Aktuella positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
KINDRED GROUP PLCSE00078716452022-01-170,8

Historiska positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
KINDRED GROUP PLCSE00078716452022-01-140,79
KINDRED GROUP PLCSE00078716452022-01-130,8
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-12-140,72
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-12-030,61
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-12-020,72
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-11-240,6
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-11-150,55
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-10-27<0,5
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-10-260,53
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-10-220,69
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-10-210,76
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-10-200,83
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-10-180,73
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-10-130,68
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-10-110,78
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-10-050,8
KINDRED GROUP PLCSE00078716452021-09-300,74
Scandic Hotels Group ABSE00076401562021-03-26<0,5
Powercell Sweden AB (publ)SE00064258152021-03-19<0,5
Powercell Sweden AB (publ)SE00064258152021-03-180,5
Scandic Hotels Group ABSE00076401562021-03-050,6
Scandic Hotels Group ABSE00076401562021-03-020,54
Laddar sidan