Positioner per positionsinnehavare

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Marshall Wace Asia Ltd

Aktuella positioner

Innehåller inga poster

Historiska positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
Husqvarna AktiebolagSE00016622302021-03-19<0,5
Securitas ABSE00001635942021-03-03<0,5
Husqvarna AktiebolagSE00016622302021-02-230,5
Securitas ABSE00001635942021-01-140,57
Securitas ABSE00001635942021-01-040,6
Securitas ABSE00001635942020-10-010,59
Securitas ABSE00001635942020-09-030,6
Intrum ABSE00009364782020-07-20<0,5
Intrum ABSE00009364782020-07-160,53
Intrum ABSE00009364782020-07-150,63
Intrum ABSE00009364782020-07-140,71
Securitas ABSE00001635942020-07-070,5
Intrum ABSE00009364782020-07-010,99
Intrum ABSE00009364782020-06-161,08
Intrum ABSE00009364782020-06-091,14
Intrum ABSE00009364782020-06-051,22
Intrum ABSE00009364782020-03-171,13
Intrum ABSE00009364782020-03-121,03
Intrum ABSE00009364782020-03-090,9
Intrum ABSE00009364782020-03-030,81
Intrum ABSE00009364782020-02-070,77
Intrum ABSE00009364782020-02-050,8
Laddar sidan