Positioner per positionsinnehavare

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Millennium Capital Partners LLP

Aktuella positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972022-01-140,67

Historiska positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972022-01-030,72
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-12-200,6
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-12-100,58
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-12-090,61
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-12-060,77
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-12-020,83
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-12-010,79
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-11-300,85
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-11-290,79
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-11-240,81
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-11-160,72
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-11-050,6
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-10-220,58
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-09-07<0,5
BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ)SE00008629972021-09-030,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-03-19<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-03-030,54
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-01-08<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142021-01-070,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-12-21<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00001038142020-12-070,51
Laddar sidan