Positioner per positionsinnehavare

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Citadel Advisors Europe Limited

Aktuella positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
SSAB ABSE00001206692022-07-051,36
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-07-050,69
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-07-050,59
Avanza Bank Holding ABSE00124540722022-07-010,8

Historiska positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-07-010,77
SSAB ABSE00001206692022-07-011,48
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-300,77
SSAB ABSE00001206692022-06-271,3
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-270,88
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-06-22<0,5
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-06-200,51
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-06-170,81
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-06-17<0,5
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-06-160,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-06-130,66
Avanza Bank Holding ABSE00124540722022-06-100,75
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-090,97
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-081,12
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-06-071,08
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-06-020,79
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-06-010,83
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-05-31<0,5
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-311,19
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-240,91
Avanza Bank Holding ABSE00124540722022-05-200,91
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-05-180,59
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-131,25
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-121,33
SSAB ABSE00001206692022-05-111,22
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-111,26
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-091,12
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-05-061,02
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-030,8
SSAB ABSE00001206692022-05-031,11
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-05-020,7
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-05-020,7
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-290,9
SSAB ABSE00001206692022-04-291,08
SSAB ABSE00001206692022-04-281,1
Avanza Bank Holding ABSE00124540722022-04-270,8
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-270,84
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-260,74
Avanza Bank Holding ABSE00124540722022-04-250,78
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-250,6
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-220,83
Avanza Bank Holding ABSE00124540722022-04-200,63
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-200,53
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-190,95
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-13<0,5
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-04-120,6
Aktiebolaget SKFSE00001082272022-04-070,52
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-070,82
Avanza Bank Holding ABSE00124540722022-04-05<0,5
SSAB ABSE00001206692022-04-051,01
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-04-040,66
H & M Hennes & Mauritz ABSE00001062702022-03-310,56
Avanza Bank Holding ABSE00124540722022-03-250,51
SSAB ABSE00001206692022-03-250,99
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-230,78
SSAB ABSE00001206692022-03-141,01
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-100,99
SSAB ABSE00001206692022-03-090,91
Scandic Hotels Group ABSE00076401562022-03-08<0,5
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-03-041,09
SSAB ABSE00001206692022-03-040,89
SSAB ABSE00001206692022-03-010,98
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-02-241,11
SSAB ABSE00001206692022-02-221
SSAB ABSE00001206692022-02-170,91
Scandic Hotels Group ABSE00076401562022-02-150,55
SSAB ABSE00001206692022-02-140,85
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-02-111
Scandic Hotels Group ABSE00076401562022-02-101,05
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-02-080,95
SSAB ABSE00001206692022-02-070,79
Scandic Hotels Group ABSE00076401562022-02-030,73
SSAB ABSE00001206692022-02-030,68
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-02-021,02
SSAB ABSE00001206692022-02-020,71
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-01-310,96
Aktiebolaget ElectroluxSE00165891882022-01-280,88
SSAB ABSE00001206692022-01-280,65
SSAB ABSE00001206692022-01-250,5
Scandic Hotels Group ABSE00076401562022-01-130,65
Scandic Hotels Group ABSE00076401562022-01-120,79
Scandic Hotels Group ABSE00076401562022-01-030,81
Laddar sidan