Positioner per positionsinnehavare

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Pictet Asset Management SA

Aktuella positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
Betsson ABSE00156722822021-09-010,9

Historiska positioner

EmittentISINPositionsdatumPosition I Procent
SSAB ABSE00001206692021-01-18<0,5
SSAB ABSE00001206692021-01-120,51
SSAB ABSE00001206692020-12-170,62
SSAB ABSE00001206692020-12-150,58
SSAB ABSE00001206692020-12-090,66
SSAB ABSE00001206692020-11-300,73
SSAB ABSE00001206692020-11-270,67
SSAB ABSE00001206692020-11-200,54
Securitas ABSE00001635942020-04-28<0,5
Securitas ABSE00001635942020-04-240,57
Securitas ABSE00001635942020-04-070,64
Securitas ABSE00001635942020-04-030,76
Securitas ABSE00001635942020-03-230,69
Securitas ABSE00001635942020-03-110,72
Securitas ABSE00001635942020-03-090,65
Securitas ABSE00001635942020-03-060,54
Laddar sidan