Positioner per emittent

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Volvo Car AB

LEI-kod5299000EAMGGBEYP7J33
Summa procent2,64

Aktuella positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumFöregående Position (%)
Qube Research & Technologies LimitedSE00216288980,552024-04-16<0,5
Marshall Wace LLPSE00168448310,82024-04-030,71

Historiska positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumEfterföljande Position (%)
Qube Research & Technologies LimitedSE0016844831<0,52024-04-12
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE0016844831<0,52024-04-11
Qube Research & Technologies LimitedSE00168448310,512024-03-26<0,5
Marshall Wace LLPSE00168448310,712024-03-210,8
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00168448310,82024-03-21<0,5
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00168448310,712024-03-180,8
Marshall Wace LLPSE00168448310,62024-03-140,71
Marshall Wace LLPSE00168448310,52024-03-010,6
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00168448310,622024-02-290,71
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00168448310,522024-02-220,62
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE0016844831<0,52024-02-010,52
Yiheng Capital Management LPSE0016844831<0,52024-01-09
Yiheng Capital Management LPSE00168448310,512023-12-01<0,5
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00168448310,52023-11-24<0,5
FIFTHDELTA LtdSE0016844831<0,52023-06-16
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,582023-05-09<0,5
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,672023-05-040,58
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,732023-03-300,67
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,62023-03-240,73
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,512023-03-200,6
FIFTHDELTA LtdSE0016844831<0,52023-03-170,51
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,572023-02-03<0,5
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,662023-01-310,57
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,722023-01-120,66
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,682022-12-070,72
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,72022-11-090,68
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,622022-10-180,7
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,52022-09-010,62
FIFTHDELTA LtdSE0016844831<0,52022-08-110,5
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,62022-07-13<0,5
FIFTHDELTA LtdSE00168448310,532022-07-080,6