Positioner per emittent

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Avanza Bank Holding AB

LEI-kod549300MBWR5H8SIJLE03
Summa procent2,38

Aktuella positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumFöregående Position (%)
Citadel Advisors LLCSE00124540720,592022-05-240,61
Citadel Advisors Europe LimitedSE00124540720,912022-05-200,8
Hound Partners LLCSE00124540720,872022-05-120,79

Historiska positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumEfterföljande Position (%)
Citadel Advisors LLCSE00124540720,612022-05-190,59
Citadel Advisors LLCSE00124540720,592022-05-180,61
Hound Partners LLCSE00124540720,792022-05-110,87
Citadel Advisors LLCSE00124540720,62022-05-110,59
Hound Partners LLCSE00124540720,52022-05-100,79
Citadel Advisors LLCSE00124540720,592022-05-060,6
Citadel Advisors LLCSE00124540720,622022-05-050,59
Citadel Advisors LLCSE00124540720,542022-05-030,62
Citadel Advisors LLCSE0012454072<0,52022-04-270,54
Citadel Advisors Europe LimitedSE00124540720,82022-04-270,91
Citadel Advisors Europe LimitedSE00124540720,782022-04-250,8
Citadel Advisors LLCSE00124540720,52022-04-25<0,5
Marshall Wace LLPSE0012454072<0,52022-04-25N/A
Marshall Wace LLPSE00124540720,522022-04-22<0,5
Citadel Advisors Europe LimitedSE00124540720,632022-04-200,78
Marshall Wace LLPSE00124540720,652022-04-190,52
Citadel Advisors Europe LimitedSE0012454072<0,52022-04-050,63
Adelphi Capital LLPSE0012454072<0,52022-03-31N/A
Marshall Wace LLPSE00124540720,762022-03-280,65
Citadel Advisors Europe LimitedSE00124540720,512022-03-25<0,5
Marshall Wace LLPSE00124540720,82022-03-230,76
Marshall Wace LLPSE00124540720,72022-03-210,8
Marshall Wace LLPSE00124540720,612022-03-170,7
Marshall Wace LLPSE00124540720,52022-03-150,61
Adelphi Capital LLPSE00124540720,62022-03-09<0,5
Adelphi Capital LLPSE00124540720,592022-03-080,6
Bodenholm Capital ABSE0012454072<0,52020-03-09
Bodenholm Capital ABSE00124540720,592020-02-28<0,5
Bodenholm Capital ABSE00124540720,732020-02-270,59
Bodenholm Capital ABSE00124540720,82020-02-250,73
Bodenholm Capital ABSE00124540720,712020-02-030,8
Bodenholm Capital ABSE00124540720,612020-01-300,71
Bodenholm Capital ABSE00124540720,522020-01-280,61
Laddar sidan