Positioner per emittent

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Calliditas Therapeutics AB

LEI-kod549300PVPZO8TNT76B58
Summa procent1,41

Aktuella positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumFöregående Position (%)
WORLDQUANT LLCSE00104415840,612022-01-260,59
Arrowstreet Capital Limited PartnershipSE00104415840,792022-01-120,89

Historiska positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumEfterföljande Position (%)
Citadel Advisors LLCSE0010441584<0,52022-01-26
Citadel Advisors LLCSE00104415840,52022-01-24<0,5
Citadel Advisors LLCSE0010441584<0,52022-01-200,5
WORLDQUANT LLCSE00104415840,592022-01-170,61
Citadel Advisors LLCSE00104415840,572022-01-10<0,5
Citadel Advisors LLCSE00104415840,62022-01-070,57
WORLDQUANT LLCSE00104415840,632021-12-300,59
WORLDQUANT LLCSE00104415840,592021-12-230,63
Citadel Advisors LLCSE00104415840,592021-12-220,6
WORLDQUANT LLCSE00104415840,612021-12-220,59
Citadel Advisors LLCSE00104415840,62021-12-210,59
Citadel Advisors LLCSE0010441584<0,52021-12-200,6
WORLDQUANT LLCSE00104415840,572021-12-200,61
Citadel Advisors LLCSE00104415840,532021-12-17<0,5
WORLDQUANT LLCSE00104415840,662021-12-170,57
WORLDQUANT LLCSE00104415840,82021-12-160,66
WORLDQUANT LLCSE00104415840,712021-12-100,8
WORLDQUANT LLCSE00104415840,672021-12-090,71
WORLDQUANT LLCSE00104415840,522021-12-070,67
Arrowstreet Capital Limited PartnershipSE00104415840,892021-11-300,79
Citadel Advisors LLCSE0010441584<0,52021-11-12N/A
Citadel Advisors LLCSE00104415840,622021-11-11<0,5
Citadel Advisors LLCSE00104415840,552021-11-010,62
WORLDQUANT LLCSE0010441584<0,52021-11-01N/A
Citadel Advisors LLCSE00104415840,692021-10-290,55
WORLDQUANT LLCSE00104415840,592021-10-26<0,5
Citadel Advisors LLCSE0010441584<0,52021-10-130,69
Citadel Advisors LLCSE00104415840,512021-10-12<0,5
Arrowstreet Capital Limited PartnershipSE00104415840,92021-10-110,89
WORLDQUANT LLCSE00104415840,632021-10-110,59
Voleon Capital Management LPSE0010441584<0,52021-10-05N/A
Voleon Capital Management LPSE00104415840,52021-10-04<0,5
Voleon Capital Management LPSE0010441584<0,52021-10-010,5
Arrowstreet Capital Limited PartnershipSE00104415840,812021-09-300,9
WORLDQUANT LLCSE00104415840,522021-09-290,63
Voleon Capital Management LPSE00104415840,572021-09-10<0,5
Voleon Capital Management LPSE00104415840,672021-09-080,57
Voleon Capital Management LPSE00104415840,712021-09-020,67
Voleon Capital Management LPSE00104415840,642021-09-010,71
Voleon Capital Management LPSE00104415840,572021-08-310,64
Voleon Capital Management LPSE0010441584<0,52021-08-230,57
Voleon Capital Management LPSE00104415840,512021-08-19<0,5
Arrowstreet Capital Limited PartnershipSE00104415840,72021-07-140,81
Arrowstreet Capital Limited PartnershipSE00104415840,612021-06-070,7
Arrowstreet Capital Limited PartnershipSE00104415840,52021-05-260,61
Laddar sidan