Positioner per emittent

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Alfa Laval AB

LEI-kod549300UCKT2UK88AG251
Summa procent0,61

Aktuella positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumFöregående Position (%)
MILLENNIUM INTERNATIONAL MANAGEMENT LPSE00006958760,612022-05-250,51

Historiska positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumEfterföljande Position (%)
MILLENNIUM INTERNATIONAL MANAGEMENT LPSE00006958760,512022-05-230,61
AKO Capital LLPSE0000695876<0,52021-08-05N/A
AKO Capital LLPSE00006958760,562021-07-29<0,5
AKO Capital LLPSE00006958760,652021-07-270,56
AKO Capital LLPSE00006958760,792021-07-210,65
AKO Capital LLPSE00006958760,942021-06-160,79
AKO Capital LLPSE00006958760,812021-06-110,94
AKO Capital LLPSE00006958760,722021-05-190,81
Citadel Europe LLPSE0000695876<0,52021-04-27N/A
Citadel Europe LLPSE00006958760,542021-04-26<0,5
Citadel Advisors LLCSE0000695876<0,52021-04-22N/A
Citadel Europe LLPSE00006958760,692021-04-210,54
AKO Capital LLPSE00006958760,62021-04-060,72
AKO Capital LLPSE00006958760,52021-03-290,6
Citadel Advisors LLCSE00006958760,52021-03-25<0,5
Citadel Europe LLPSE00006958760,72021-03-240,69
Citadel Europe LLPSE00006958760,692021-03-020,7
Citadel Europe LLPSE00006958760,72021-03-010,69
Citadel Europe LLPSE00006958760,692021-02-190,7
Citadel Europe LLPSE00006958760,72021-02-110,69
Citadel Europe LLPSE00006958760,652021-02-030,7
Citadel Europe LLPSE00006958760,582021-01-290,65
Citadel Europe LLPSE00006958760,622021-01-270,58
Citadel Europe LLPSE00006958760,52021-01-120,62
AKO Capital LLPSE0000695876<0,52020-12-16N/A
AKO Capital LLPSE00006958760,572020-12-11<0,5
Citadel Europe LLPSE0000695876<0,52020-11-25N/A
AKO Capital LLPSE00006958760,662020-11-250,57
AKO Capital LLPSE00006958760,792020-11-230,66
AKO Capital LLPSE00006958760,862020-11-190,79
AKO Capital LLPSE00006958760,92020-11-090,86
AKO Capital LLPSE00006958760,862020-11-050,9
Citadel Europe LLPSE00006958760,592020-11-04<0,5
Citadel Europe LLPSE00006958760,62020-11-020,59
AKO Capital LLPSE00006958760,992020-10-280,86
Citadel Europe LLPSE00006958760,522020-10-230,6
Citadel Europe LLPSE0000695876<0,52020-10-220,52
Citadel Europe LLPSE00006958760,562020-10-16<0,5
Citadel Europe LLPSE00006958760,622020-10-070,56
Citadel Europe LLPSE00006958760,52020-09-240,62
AKO Capital LLPSE00006958761,082020-09-240,99
AKO Capital LLPSE00006958761,032020-07-171,08
AKO Capital LLPSE00006958760,922020-07-141,03
AKO Capital LLPSE00006958760,82020-07-130,92
AKO Capital LLPSE00006958760,72020-07-080,8
AKO Capital LLPSE00006958760,622020-07-070,7
AKO Capital LLPSE00006958760,522020-07-060,62
Citadel Europe LLPSE0000695876<0,52020-04-16N/A
Citadel Europe LLPSE00006958760,592020-04-08<0,5
Citadel Europe LLPSE00006958760,682020-04-020,59
Citadel Europe LLPSE00006958760,772020-03-300,68
Citadel Advisors LLCSE0000695876<0,52020-03-26N/A
Citadel Europe LLPSE00006958760,872020-03-250,77
Citadel Advisors LLCSE00006958760,52020-03-20<0,5
Millennium Capital Partners LLPSE0000695876<0,52020-03-18N/A
Citadel Advisors LLCSE0000695876<0,52020-03-170,5
Citadel Europe LLPSE00006958760,912020-03-170,87
Citadel Europe LLPSE00006958761,042020-03-160,91
Citadel Europe LLPSE00006958761,112020-03-131,04
Citadel Advisors LLCSE00006958760,572020-03-13<0,5
Millennium Capital Partners LLPSE00006958760,52020-03-12<0,5
Citadel Europe LLPSE00006958761,272020-03-101,11
Citadel Advisors LLCSE00006958760,672020-03-100,57
Citadel Europe LLPSE00006958761,332020-03-061,27
Citadel Advisors LLCSE00006958760,72020-03-060,67
Citadel Europe LLPSE00006958761,212020-02-251,33
Citadel Advisors LLCSE00006958760,62020-02-130,7
Citadel Europe LLPSE000069587612020-02-031,21
Citadel Advisors LLCSE00006958760,52020-01-300,6
Citadel Advisors LLCSE0000695876<0,52020-01-280,5
Citadel Advisors LLCSE00006958760,52020-01-27<0,5
Citadel Europe LLPSE00006958760,92020-01-171
Citadel Europe LLPSE00006958760,822020-01-140,9
Citadel Europe LLPSE00006958760,742020-01-030,82
Laddar sidan