Positioner per emittent

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Skanska AB

LEI-kod549300UINV5RINHGMG07
Summa procent0,57

Aktuella positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumFöregående Position (%)
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,572021-10-290,61

Historiska positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumEfterföljande Position (%)
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,612021-10-050,57
Millennium Capital Partners LLP SE0000113250<0,52021-07-26N/A
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,562021-07-010,61
Millennium Capital Partners LLP SE00001132500,52021-05-18<0,5
Millennium Capital Partners LLP SE0000113250<0,52021-05-140,5
Millennium Capital Partners LLP SE00001132500,512021-04-30<0,5
Millennium Capital Partners LLP SE0000113250<0,52021-04-290,51
Millennium Capital Partners LLP SE00001132500,522021-04-14<0,5
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,622021-04-130,56
Marshall Wace LLPSE0000113250<0,52021-03-19N/A
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,522021-02-110,62
Point72 Europe (London) LLPSE0000113250<0,52021-01-110,52
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,52020-12-10<0,5
Point72 Europe (London) LLPSE0000113250<0,52020-11-250,5
Marshall Wace LLPSE00001132500,592020-11-19<0,5
Marshall Wace LLPSE00001132500,62020-11-120,59
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,552020-11-11<0,5
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,622020-11-100,55
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,592020-11-060,62
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,62020-10-270,59
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,592020-10-210,6
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,62020-09-290,59
Millennium Capital Partners LLPSE0000113250<0,52020-09-10N/A
Marshall Wace LLPSE00001132500,592020-08-120,6
Marshall Wace LLPSE00001132500,672020-07-270,59
Marshall Wace LLPSE00001132500,72020-07-230,67
Marshall Wace LLPSE00001132500,692020-07-220,7
Marshall Wace LLPSE00001132500,72020-07-210,69
Marshall Wace LLPSE00001132500,682020-06-290,7
Marshall Wace LLPSE00001132500,782020-06-220,68
Marshall Wace LLPSE00001132500,82020-06-150,78
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,572020-06-09<0,5
Marshall Wace LLPSE00001132500,782020-06-090,8
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,662020-06-050,57
Point72 Europe (London) LLPSE00001132500,52020-06-030,6
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,712020-05-280,66
Marshall Wace LLPSE00001132500,82020-05-130,78
Marshall Wace LLPSE00001132500,792020-05-110,8
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,622020-05-050,71
Marshall Wace LLPSE00001132500,82020-05-050,79
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,592020-05-040,62
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,62020-04-300,59
Marshall Wace Asia LtdSE0000113250<0,52020-04-28N/A
Marshall Wace LLPSE00001132500,792020-04-280,8
Marshall Wace LLPSE00001132500,792020-04-280,79
Carlson Capital UK LLP SE0000113250<0,52020-04-22N/A
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,522020-04-220,6
Carlson Capital UK LLP SE00001132500,572020-04-06<0,5
Carlson Capital UK LLP SE0000113250<0,52020-04-030,57
Marshall Wace Asia LtdSE00001132500,62020-04-03<0,5
Marshall Wace LLPSE00001132500,922020-04-030,79
Marshall Wace LLPSE00001132500,892020-04-020,92
Marshall Wace LLPSE00001132500,92020-03-300,89
Marshall Wace Asia LtdSE00001132500,52020-03-270,6
Carlson Capital UK LLP SE00001132500,592020-03-26<0,5
Marshall Wace LLPSE00001132500,82020-03-260,9
Marshall Wace LLPSE00001132500,692020-03-250,8
Millennium Capital Partners LLPSE0000113250<0,52020-03-190,52
Marshall Wace LLPSE00001132500,782020-03-190,69
Marshall Wace LLPSE00001132500,82020-03-180,78
Carlson Capital UK LLP SE00001132500,692020-03-180,59
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,52020-03-18<0,5
Carlson Capital UK LLP SE00001132500,572020-03-130,69
Marshall Wace LLPSE00001132500,72020-03-120,8
Marshall Wace LLPSE00001132500,672020-03-090,7
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,62020-02-260,5
Marshall Wace LLPSE00001132500,792020-02-250,67
Marshall Wace LLPSE00001132500,82020-02-210,79
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,542020-02-070,6
Millennium Capital Partners LLPSE0000113250<0,52020-02-060,54
Marshall Wace LLPSE00001132500,892020-01-290,8
Millennium Capital Partners LLPSE00001132500,512020-01-16<0,5
Laddar sidan