Positioner per emittent

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Securitas AB

LEI-kod635400TTYKE8EIWDS617
Summa procent1,91

Aktuella positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumFöregående Position (%)
Mirabella Financial Services LLPSE00001635940,522022-01-260,61
Marshall Wace LLPSE00001635940,862022-01-120,9
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00001635940,532021-12-07N/A

Historiska positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumEfterföljande Position (%)
Mirabella Financial Services LLPSE00001635940,612022-01-240,52
Mirabella Financial Services LLPSE00001635940,522022-01-140,61
Marshall Wace LLPSE00001635940,92022-01-050,86
Marshall Wace LLPSE00001635940,812021-12-280,9
Marshall Wace LLPSE00001635940,712021-12-170,81
Marshall Wace LLPSE00001635940,612021-12-140,71
Marshall Wace LLPSE00001635940,582021-12-130,61
Pictet Asset Management LimitedSE0000163594<0,52021-10-13N/A
Pictet Asset Management LimitedSE00001635940,52021-09-23<0,5
Pictet Asset Management LimitedSE0000163594<0,52021-07-290,5
BlackRock Institutional Trust Company National AssociationSE0000163594<0,52021-07-27N/A
Pictet Asset Management LimitedSE00001635940,52021-07-26<0,5
BlackRock Institutional Trust Company National AssociationSE00001635940,582021-07-16<0,5
BlackRock Institutional Trust Company National AssociationSE00001635940,612021-07-080,58
BlackRock Institutional Trust Company National AssociationSE00001635940,522021-07-060,61
Marshall Wace LLPSE0000163594<0,52021-06-29N/A
Marshall Wace LLPSE00001635940,552021-06-28<0,5
Marshall Wace LLPSE00001635940,622021-06-240,55
Pictet Asset Management LimitedSE0000163594<0,52021-06-240,5
Marshall Wace LLPSE00001635940,882021-06-220,62
Marshall Wace LLPSE00001635940,992021-05-310,88
Pictet Asset Management LimitedSE00001635940,562021-05-20<0,5
Pictet Asset Management LimitedSE00001635940,612021-05-170,56
Pictet Asset Management LimitedSE00001635940,52021-05-050,61
Marshall Wace LLPSE00001635941,092021-05-040,99
Marshall Wace LLPSE00001635941,172021-04-291,09
Marshall Wace LLPSE00001635941,232021-04-201,17
Marshall Wace LLPSE00001635941,132021-04-161,23
Marshall Wace LLPSE000016359412021-04-121,13
Marshall Wace LLPSE00001635940,92021-03-121
Marshall Wace LLPSE00001635940,892021-03-100,9
Marshall Wace LLPSE00001635940,962021-03-030,89
Marshall Wace Asia LtdSE0000163594<0,52021-03-03N/A
Marshall Wace LLPSE00001635941,072021-02-240,96
Marshall Wace LLPSE00001635941,12021-02-171,07
Marshall Wace LLPSE00001635941,072021-02-111,1
Marshall Wace LLPSE00001635941,192021-01-281,07
Marshall Wace LLPSE00001635941,242021-01-221,19
Marshall Wace LLPSE00001635941,122021-01-201,24
Marshall Wace LLPSE00001635941,092021-01-181,12
Marshall Wace Asia LtdSE00001635940,572021-01-14<0,5
Marshall Wace LLPSE00001635941,182021-01-041,09
Marshall Wace Asia LtdSE00001635940,62021-01-040,57
Marshall Wace LLPSE00001635941,282020-12-291,18
Marshall Wace LLPSE00001635941,372020-12-151,28
Marshall Wace LLPSE00001635941,412020-12-111,37
Marshall Wace LLPSE00001635941,332020-11-171,41
Marshall Wace LLPSE00001635941,12020-10-131,33
Marshall Wace Asia LtdSE00001635940,592020-10-010,6
Marshall Wace LLPSE000016359412020-09-301,1
Marshall Wace LLPSE00001635940,942020-09-291
Marshall Wace LLPSE00001635940,892020-09-150,94
Marshall Wace LLPSE00001635940,912020-09-110,89
Marshall Wace Asia LtdSE00001635940,62020-09-030,59
BlackRock Institutional Trust Company National AssociationSE0000163594<0,52020-08-03N/A
BlackRock Institutional Trust Company National AssociationSE00001635940,512020-07-30<0,5
Marshall Wace LLPSE00001635940,82020-07-170,91
Marshall Wace Asia LtdSE00001635940,52020-07-070,6
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE0000163594<0,52020-07-03N/A
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00001635940,572020-06-30<0,5
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00001635940,662020-06-250,57
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00001635940,722020-06-240,66
Marshall Wace LLPSE00001635940,712020-06-230,8
Marshall Wace LLPSE00001635940,612020-06-180,71
Marshall Wace LLPSE00001635940,612020-06-180,61
Marshall Wace LLPSE00001635940,512020-06-150,61
Pictet Asset Management SASE0000163594<0,52020-04-28N/A
Pictet Asset Management SASE00001635940,572020-04-24<0,5
Pictet Asset Management SASE00001635940,642020-04-070,57
Pictet Asset Management SASE00001635940,762020-04-030,64
Pictet Asset Management SASE00001635940,692020-03-230,76
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00001635940,872020-03-160,72
Pictet Asset Management SASE00001635940,722020-03-110,69
Pictet Asset Management SASE00001635940,652020-03-090,72
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00001635940,632020-03-060,87
Pictet Asset Management SASE00001635940,542020-03-060,65
BlackRock Investment Management (UK) LimitedSE00001635940,72020-03-030,63
Laddar sidan