Positioner per emittent

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

CANTARGIA AB

LEI-kod549300GKWRT7RXI4VS85
Summa procent1,61

Aktuella positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumFöregående Position (%)
QUARTYS LIMITEDSE00063711260,612022-08-05N/A
MCP (Switzerland) SarlSE00063711260,782022-08-050,57

Historiska positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumEfterföljande Position (%)
MCP (Switzerland) SarlSE00063711260,572022-08-040,78
WORLDQUANT LLCSE0006371126<0,52022-05-09N/A
WORLDQUANT LLCSE00063711260,572022-05-05<0,5
WORLDQUANT LLCSE00063711260,672022-05-020,57
WORLDQUANT LLCSE00063711260,762022-04-280,67
WORLDQUANT LLCSE00063711260,82022-04-270,76
WORLDQUANT LLCSE00063711260,792022-04-250,8
WORLDQUANT LLCSE00063711260,882022-04-110,79
WORLDQUANT LLCSE00063711260,972022-04-050,88
WORLDQUANT LLCSE00063711261,092022-03-280,97
WORLDQUANT LLCSE00063711261,192022-03-221,09
WORLDQUANT LLCSE00063711261,282022-03-161,19
WORLDQUANT LLCSE00063711261,32022-03-141,28
PDT Partners LLCSE0006371126<0,52022-03-01N/A
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52022-02-25N/A
Citadel Advisors LLCSE00063711260,512022-02-23<0,5
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52022-02-220,51
PDT Partners LLCSE00063711260,582022-02-22<0,5
Citadel Advisors LLCSE00063711260,52022-02-18<0,5
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52022-02-160,5
Citadel Advisors LLCSE00063711260,512022-02-14<0,5
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52022-02-110,51
WORLDQUANT LLCSE00063711261,292022-02-071,3
Citadel Advisors LLCSE00063711260,52022-02-02<0,5
Voleon Capital Management LPSE0006371126<0,52022-02-02N/A
Voleon Capital Management LPSE00063711260,582022-01-31<0,5
Voleon Capital Management LPSE00063711260,692022-01-280,58
WORLDQUANT LLCSE00063711261,32022-01-241,29
Voleon Capital Management LPSE00063711260,772022-01-240,69
Voleon Capital Management LPSE00063711260,892022-01-200,77
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52022-01-190,5
PDT Partners LLCSE00063711260,692022-01-180,58
Citadel Advisors LLCSE00063711260,52022-01-17<0,5
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52022-01-120,5
WORLDQUANT LLCSE00063711261,22022-01-111,3
Voleon Capital Management LPSE00063711260,922022-01-100,89
WORLDQUANT LLCSE00063711261,12022-01-031,2
Citadel Advisors LLCSE00063711260,532021-12-29<0,5
Voleon Capital Management LPSE00063711260,872021-12-290,92
WORLDQUANT LLCSE000637112612021-12-281,1
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52021-12-230,53
Citadel Advisors LLCSE00063711260,52021-12-21<0,5
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52021-12-200,5
PDT Partners LLCSE00063711260,792021-12-200,69
WORLDQUANT LLCSE00063711260,92021-12-171
Voleon Capital Management LPSE00063711260,992021-12-170,87
Voleon Capital Management LPSE00063711261,022021-12-150,99
WORLDQUANT LLCSE00063711260,82021-12-080,9
Citadel Advisors LLCSE00063711260,542021-12-07<0,5
Citadel Advisors LLCSE00063711260,712021-12-060,54
Voleon Capital Management LPSE00063711260,922021-12-061,02
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52021-12-030,71
WORLDQUANT LLCSE00063711260,762021-12-010,8
Voleon Capital Management LPSE00063711260,872021-12-010,92
WORLDQUANT LLCSE00063711260,82021-11-300,76
Citadel Advisors LLCSE00063711260,512021-11-29<0,5
Voleon Capital Management LPSE00063711260,982021-11-290,87
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52021-11-260,51
WORLDQUANT LLCSE00063711260,782021-11-260,8
PDT Partners LLCSE00063711260,892021-11-260,79
WORLDQUANT LLCSE00063711260,82021-11-240,78
Citadel Advisors LLCSE00063711260,52021-11-18<0,5
WORLDQUANT LLCSE00063711260,72021-11-180,8
Citadel Advisors LLCSE0006371126<0,52021-11-160,5
Voleon Capital Management LPSE00063711261,082021-11-160,98
WORLDQUANT LLCSE00063711260,642021-11-150,7
WORLDQUANT LLCSE00063711260,592021-11-120,64
Citadel Advisors LLCSE00063711260,52021-11-11<0,5
WORLDQUANT LLCSE00063711260,62021-11-110,59
Voleon Capital Management LPSE00063711261,192021-11-111,08
Voleon Capital Management LPSE00063711261,282021-11-091,19
Voleon Capital Management LPSE00063711261,372021-11-081,28
PDT Partners LLCSE00063711260,912021-11-080,89
WORLDQUANT LLCSE00063711260,582021-11-040,6
Voleon Capital Management LPSE00063711261,672021-11-041,37
WORLDQUANT LLCSE00063711260,672021-11-020,58
Voleon Capital Management LPSE00063711261,782021-11-021,67
WORLDQUANT LLCSE00063711260,762021-10-280,67
PDT Partners LLCSE00063711260,832021-10-270,91
Voleon Capital Management LPSE00063711261,822021-10-261,78
Voleon Capital Management LPSE00063711261,642021-10-251,82
Voleon Capital Management LPSE00063711261,432021-10-221,64
WORLDQUANT LLCSE00063711260,872021-10-220,76
Voleon Capital Management LPSE00063711261,232021-10-211,43
Voleon Capital Management LPSE00063711260,932021-10-201,23
PDT Partners LLCSE00063711260,722021-10-190,83
Voleon Capital Management LPSE00063711260,62021-10-190,93
WORLDQUANT LLCSE00063711260,92021-10-180,87
WORLDQUANT LLCSE00063711260,82021-10-140,9
PDT Partners LLCSE00063711260,672021-10-140,72
WORLDQUANT LLCSE00063711260,72021-10-120,8
WORLDQUANT LLCSE00063711260,662021-10-110,7
WORLDQUANT LLCSE00063711260,52021-10-070,66
Voleon Capital Management LPSE0006371126<0,52021-10-07N/A
PDT Partners LLCSE00063711260,572021-10-060,67
Voleon Capital Management LPSE00063711260,572021-10-05<0,5
Voleon Capital Management LPSE00063711260,62021-10-040,57
Voleon Capital Management LPSE00063711260,582021-10-010,6
Voleon Capital Management LPSE00063711260,632021-09-290,58
WORLDQUANT LLCSE0006371126<0,52021-07-21N/A
WORLDQUANT LLCSE00063711260,52021-07-06<0,5
WORLDQUANT LLCSE0006371126<0,52021-06-180,5
WORLDQUANT LLCSE00063711260,542021-06-17<0,5
WORLDQUANT LLCSE00063711260,622021-06-110,54
WORLDQUANT LLCSE00063711260,532021-06-090,62
MILLENNIUM INTERNATIONAL MANAGEMENT LPSE0006371126<0,52021-05-27
MILLENNIUM INTERNATIONAL MANAGEMENT LPSE00063711260,62021-05-25<0,5
MILLENNIUM INTERNATIONAL MANAGEMENT LPSE00063711260,532021-05-240,6
PDT Partners LLCSE0006371126<0,52021-05-20N/A
PDT Partners LLCSE00063711260,52021-05-18<0,5
WORLDQUANT LLCSE0006371126<0,52021-04-07N/A
WORLDQUANT LLCSE00063711260,52021-03-29<0,5
Voleon Capital Management LPSE0006371126<0,52020-12-17N/A
Voleon Capital Management LPSE00063711260,592020-12-10<0,5
Voleon Capital Management LPSE00063711260,62020-12-030,59
Voleon Capital Management LPSE00063711260,522020-12-010,6
Laddar sidan