Positioner per emittent

Endast positioner från och med 2020-01-01 visas i listan nedan.

Getinge AB

LEI-kod5493003PZ4F570G3W735
Summa procent2,35

Aktuella positioner

Innehåller inga poster

Historiska positioner

PositionsinnehavareISINPosition i procent (%)PositionsdatumEfterföljande Position (%)
Marshall Wace LLPSE0000202624<0,52022-02-02N/A
Marshall Wace LLPSE00002026240,522022-01-14<0,5
Marshall Wace LLPSE0000202624<0,52022-01-120,52
Marshall Wace LLPSE00002026240,592021-12-17<0,5
Marshall Wace LLPSE00002026240,62021-12-140,59
Marshall Wace LLPSE00002026240,592021-12-130,6
Marshall Wace LLPSE00002026240,62021-12-080,59
Marshall Wace LLPSE00002026240,592021-12-060,6
Marshall Wace LLPSE00002026240,682021-11-150,59
Marshall Wace LLPSE00002026240,72021-10-260,68
Marshall Wace LLPSE00002026240,692021-10-190,7
Marshall Wace LLPSE00002026240,72021-09-300,69
Marshall Wace LLPSE00002026240,692021-08-270,7
Marshall Wace LLPSE00002026240,72021-08-250,69
Marshall Wace LLPSE00002026240,692021-08-240,7
Marshall Wace LLPSE00002026240,762021-08-090,69
Marshall Wace LLPSE00002026240,832021-07-160,76
Marshall Wace LLPSE00002026240,992021-05-240,83
Marshall Wace LLPSE000020262412021-05-030,99
Marshall Wace LLPSE00002026240,912021-04-221
Marshall Wace LLPSE00002026240,862021-04-200,91
Marshall Wace LLPSE00002026240,742021-04-190,86
Marshall Wace LLPSE00002026240,612021-04-140,74
Marshall Wace LLPSE00002026240,522021-03-180,61
Sandbar Asset Management LLPSE0000202624<0,52021-03-11N/A
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,52021-02-26<0,5
Sandbar Asset Management LLPSE0000202624<0,52021-02-170,5
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,552021-02-12<0,5
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,692021-02-090,55
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,792021-02-010,69
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,832021-01-290,79
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,032021-01-280,83
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,282021-01-271,03
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,32020-12-221,28
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,282020-12-211,3
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,312020-12-171,28
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,212020-11-231,31
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,192020-11-181,21
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,222020-11-161,19
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,172020-11-091,22
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,982020-10-281,17
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,062020-10-270,98
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,112020-10-261,06
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,032020-10-201,11
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,922020-10-161,03
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,782020-10-140,92
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,972020-10-120,78
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,012020-10-080,97
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,932020-10-021,01
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,082020-09-300,93
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,122020-09-041,08
Sandbar Asset Management LLPSE00002026241,122020-09-041,12
Sandbar Asset Management LLPSE000020262412020-09-031,12
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,962020-08-311
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,842020-08-270,96
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,712020-08-110,84
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,682020-07-270,71
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,742020-07-230,68
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,82020-07-220,74
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,722020-07-210,8
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,642020-07-200,72
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,882020-07-160,64
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,972020-07-150,88
Sandbar Asset Management LLPSE000020262412020-07-100,97
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,912020-06-251
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,82020-05-280,91
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,752020-05-270,8
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,622020-05-180,75
Sandbar Asset Management LLPSE00002026240,562020-05-150,62
Laddar sidan